Přeskočit na navigaci

Novinky

13.12.2023
20 let.

13.12.2018
Dnes slavíme 15 let od vzniku kapely, resp. od první veřejné produkce pruhované hudby. Z toho sice 9 let máme tvůrčí pauzu, ale nebudeme si tím kazit pěkné výročí :-)

13.11.2011
Po dvou letech se náš band sešel v plné sestavě. Zjistili jsme, že si ty naše fláky pořád pamatujeme a že je dokonce i zvládáme zahrát :-) Hoffy prý na jaře už nezaseje a do švestek plánuje návrat z království za Kanálem na rodnou hroudu. A pak se děj vůle mlží ;-)
zkouška 12.11.2011

08.10.2010
Rok uplynul od našeho posledního koncertu a tak dlouho také trvá naše přestávečka. Je na čase zveřejnit některé zákulisní informace z uplynulého období... Hoffy stále dlí v Anglii, kde usilovně vydělává na novou basu. Tu starou znárodnil Kuba, přikoupil několik dalších nástrojů a tvoří. Jaroušek se úspěšně oženil a Lukáš úspěšně odmaturoval. A Eva? Ta využila volného času k manželským hrátkám, které vedly k tomu, že se příští rok urodí malý metalista nebo metalistka. Gratulujeme :o)

01.10.2009
V sobotu máte možnost nás uslyšet a uvidět na hořovickém Onion festu. Vězte, bude to možnost jedinečná, stejně tak zážitek ;-) Pak pravděpodobně bude následovat delší koncertní přestávka, neboť Hoffy se na nějaký čas přesune za Kanál.

archiv novinek


Posílání novinek e-mailem

Chcete dostávat zásadní novinky o dění v kapele na svůj e-mail? Pomocí následujícího formuláře zadejte do systému svou e-mailovou adresu a je to. Chcete-li z mailinglistu vymazat, napiště na e-mail info@stripe.cz.

Pro vložení e-mailu musíte mít v prohlížeči povoleno přijímání cookies. Je to opatření proti spamu.

Reklama: